Kalezaindu

PUTZU ITZELA

Resuelta
Descripción
URIBE KALEAN AMALUR HARATEGIA PAREAN ,PUTZU ITZELA DAGO ESPALOIAN, EZIN DA PASATU BUSTI GABE

Dirección
URIBE KALEA, 12 14

Categoría
Aceras / Zonas peatonales

Fecha
10/12/2017
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Egun on, hileko hamarrean bidali zenuen mezuaz (Uribe kaleko sortzen den putzuarena) informatzen dizugu: Udal bulego teknikoak arazo horretaz jabetu dute eta ahal den bezain laster arituko dira konponbide egokiena emateko. Eskerrik asko
    Fecha: 15/12/2017 8:41:33
    Resuelta
  • Comentario: Eskerrik asko zure mezuagatik;konpontzeko kudeketei ekin diegu.
    Fecha: 11/12/2017 8:46:36
    En proceso
  • Comentario:
    Fecha: 10/12/2017 12:54:35
    Abierta