Kalezaindu

Gehinezko abiadura seinaleak falta dira Gastañatxu eta Ganbe kaleetan.

En proceso
Descripción
Zoruak kaleotako gune batzutan hala adierazten badu ere, gehienezko abiadura (20km/h ?) adierazteko seinalerik ez da eta behar litzateke. Autoak eta motorrak azkarregi aritzen dira sarri. Gainera, ume asko bizi da inguruotan.

Dirección
Gastañatxu Kalea, Derio

Categoría
Señalización (en suelo o vertical)

Fecha
06/05/2019
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 06/05/2019 22:32:14
    Abierta