Kalezaindu

Kaleargirik gabe Errekatxuetan

Resuelta
Descripción
Egunotan kaleko farolak itzalita daude. Universal Imprenta eta eraikuntzen arteko kalea ilunetan dago azken egunotan, ez da ezer ikusten eta oinezkoentzat ez da batere segurua. Bertan dagoen parkeko farolak, aldiz, piztuta daude. Zer gertatzen da?

Dirección
Errekatxueta plaza

Categoría
Iluminación pública

Fecha
20/09/2018
Fotografías

La incidencia no tiene fotos disponibles

Estado de la incidencia
  • Comentario: Egun on, argirik gabe zaudetela jaso dugun mezuaz informatzen dizugu: Bulego Teknikoa jakinaren gainean jarri dugu horretaz, konpontzeko neurriak hartzeko. Eskerrik asko
    Fecha: 26/09/2018 9:34:45
    Resuelta
  • Comentario:
    Fecha: 21/09/2018 21:19:41
    Abierta
  • Comentario:
    Fecha: 20/09/2018 23:07:18
    Abierta