Kalezaindu

Umeen jolasa apurtuta

En proceso
Descripción
Umeen jolaseko estalki bat apurtuta eta ertzak mingarri.\n

Dirección
Ganbe Kalea, 6A, Derio

Categoría
Parques, juegos infantiles

Fecha
07/03/2019
Fotografías

La incidencia no tiene fotos disponibles

Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 07/03/2019 19:38:15
    Abierta