Kalezaindu

Espaloiak babesteko “bolardo” edo mutiloiak

Resuelta
Descripción
Gastañatxu 21 aldera sartzeko biraketak egitean auto askok espaloiak zapaltzen dituzte. “Bolardo” edo mutiloiak Gastañatxuko beste aldean daude, alferrik.

Dirección
Gastañatxu Kalea, Derio

Categoría
Aceras / Zonas peatonales

Fecha
06/05/2019
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 06/05/2019 22:40:43
    Abierta