Kalezaindu

Umeen jolasak zaharkituta eta apurtuta

Resuelta
Descripción
Txirristara igotzeko plataformako egurra ahituta eta torlojoak agerian.

Dirección
Gernikako Arbola Etorbidea, 37 003, Derio

Categoría
Parques, juegos infantiles

Fecha
05/04/2019
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Arratsalde on, umeentzako jolasei buruzko bidalitako mezuaren berri ematea: Hirigintza zerbitzuari helarazi diogu zure kezka, umeentzako guneko hirigarriak aztertu, konpondu eta beharrezko neurriak har ditzan. Eskerrik asko parte hartzeagatik
    Fecha: 09/04/2019 15:37:48
    Resuelta
  • Comentario:
    Fecha: 05/04/2019 23:50:06
    Abierta