Kalezaindu

BALDOSA SUELTA A LA ALTURA TAHONA URIBE

Konponduta
Deskribapena
Me indica una vecina que delante de la TAHONA URIBE hay una baldosa suelta que estos días de lluvia al pisarla salta el agua, mojando a los viandantes.

Helbidea
Uribe kalea,n. 2

Kategoria
Espaloiak / Oinezkoen alderdia

Data
2017/10/02
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Arratsalde on, en relación a tu aviso s/baldosa suelta: en cuanto sea posible se procederá a su arreglo. Eskerrik asko
    Data: 2017/10/23 15:16:22
    Konponduta
  • Iruzkina: Eskerrik asko zure mezua bidaltzeagatik; konpontzeko kudeketei ekin diegu. Gracias por tu aviso.Hemos iniciado las gestiones para darle respuesta.
    Data: 2017/10/04 8:28:59
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2017/10/02 13:26:33
    Irekita