Kalezaindu

Bolardo

Konponduta
Deskribapena
Bolardo arrancado en calle Aizkorri

Helbidea
Calle Aizkorri

Kategoria
seinaleak, (zoruan edo bertikalak)

Data
2017/08/19
Argazkiak
Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Egun on, respecto a su aviso sobre bolardo en C/Aizkorri,se ha dado traslado a la Oficina Técnica para su recolocación. Eskerrik asko
    Data: 2017/08/22 9:34:08
    Konponduta
  • Iruzkina: Eskerrik asko zure laguntzagatik gure udalerria hobetzen. Konpontzeko kudeaketei ekin diegu. Gracias por tu colaboración en la mejora de nuestro municipio. Hemos iniciado la gestión para darle respuesta.
    Data: 2017/08/21 9:08:24
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2017/08/19 14:22:23
    Irekita