Kalezaindu

Furgoneta abandonada

Konponduta
Deskribapena
Furgoneta blanca SS-4759-BH lleva mas de un mes sin moverse de ese sitio.\n

Helbidea
Calle de Uribe, 6, Derio

Kategoria
Ibilgailu abandonatua

Data
2018/04/24
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Verificada la situación del vehículo, se va a proceder a abrir el expediente para tramitar su retirada. Eskerrik asko!
    Data: 2018/04/24 14:15:51
    Konponduta
  • Iruzkina: Eskerrik asko zure laguntzagatik gure udalerria hobetzen. Erantzuteko kudeaketei ekin diegu. Gracias por tu colaboración en la mejora de nuestro municipio. Hemos iniciado la gestión para darle respuesta.
    Data: 2018/04/24 9:32:55
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2018/04/24 7:06:37
    Irekita