Kalezaindu

Fuente que no funciona

Prozesatzen
Deskribapena
La fuente de la Plaza Errekatxueta lleva tiempo sin funcionar.

Helbidea
Etorbidea Mungialde Etorbidea 26C

Kategoria
Parkeak, gune berdeak

Data
2020/02/17
Argazkiak
Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Muchas gracias por su aviso. Mila esker zure abisuagatik. Hemos iniciado la gestión de su resolución, le mantendremos informado/a.
    Data: 2020/02/18 15:59:14
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2020/02/17 22:53:45
    Irekita