Kalezaindu

Falta de alumbrado público

Konponduta
Deskribapena
No hay ninguna farola encendida en toda la calle

Helbidea
Astintze Kalea 4, Derio

Kategoria
Argiztapen publikoa

Data
2019/11/11
Argazkiak
Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Ha sido solucionado. Eskerrik asko.
    Data: 2020/01/15 16:08:46
    Konponduta
  • Iruzkina:
    Data: 2019/11/11 19:35:26
    Irekita