Kalezaindu

Falta iluminación parque infantil

Konponduta
Deskribapena
No se ve a los niños de la poca luz que hay

Helbidea
Gernikako Arbola Hiribidea 4, Derio

Kategoria
Argiztapen publikoa

Data
2018/12/04
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Egun on, en relación a tu mensaje s/iluminación zona del parque, te informamos que está previsto (presupuestariamente) el refuerzo de la luminaria de este área. Eskerrik asko
    Data: 2018/12/14 12:57:49
    Konponduta
  • Iruzkina: Egun on,zure mezua ikusiz gero, konpontzeko kudeketei ekin diegu. Se han iniciado las gestiones para darle respuesta. Eskerrik asko
    Data: 2018/12/07 8:56:37
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2018/12/04 18:13:47
    Irekita
  • Iruzkina:
    Data: 2018/12/04 18:12:11
    Irekita