Kalezaindu

Columpio estropeado

Konponduta
Deskribapena
Falta la barra en uno de los columpios para niños pequeños del parque

Helbidea
Landa Etorbidea, Derio

Kategoria
Parkeak, umeen jolastokiak

Data
2017/07/05
Argazkiak
Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Egun on, sobre tu aviso de columpio roto, te notificamos su arreglo. Gracias por tu colaboración
    Data: 2017/07/07 13:41:33
    Konponduta
  • Iruzkina: Eskerrik asko zure laguntzagatik gure udalerria hobetzen. Konpontzeko kudeaketei ekin diegu. Gracias por tu colaboración en la mejora de nuestro municipio. Hemos iniciado la gestión para darle respuesta.
    Data: 2017/07/06 13:41:18
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2017/07/05 18:07:39
    Irekita