Kalezaindu

Señal en el suelo

Konponduta
Deskribapena
Señal de estacionamiento en la imprenta universal roto en el suelo

Helbidea
Etorbidea Mungialde Etorbidea 26B

Kategoria
seinaleak, (zoruan edo bertikalak)

Data
2019/02/05
Argazkiak
Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Egun on, en relación a tu aviso s/señal caída te informamos que está en propiedad privada, no cabe ninguna intervención por parte del Ayto. Eskerrik asko
    Data: 2019/02/07 12:26:34
    Konponduta
  • Iruzkina: Egun on, zure mezua jaso dugu eta konpontzeko kudeketei ekin diegu. Recibido tu mensaje, se han iniciado las gestiones para darle respuesta. Eskerrik asko
    Data: 2019/02/06 8:34:17
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2019/02/05 9:19:31
    Irekita