Kalezaindu

Coche abandonado

Prozesatzen
Deskribapena
Este coche lleva más de 6 meses sin moverse.

Helbidea
Lainomendi Kalea 13, Derio

Kategoria
Ibilgailu abandonatua

Data
2019/09/01
Argazkiak
Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Se traslada el aviso a la policía municipal. Eskerrik asko zure laguntzagatik-Muchas gracias por su colaboración.
    Data: 2019/10/01 13:01:28
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2019/09/01 14:16:45
    Irekita