Kalezaindu

Falta iluminación

Prozesatzen
Deskribapena
La ilunicacion es insuficiente. Es una calle con coche mal aparcados, con numerosos pasos de cebea y la iluminación es insuficiente. No se ven los peatones. Situacion, por cierto, extensible a todo Derio.

Helbidea
Uribe Kalea 14, Derio

Kategoria
Argiztapen publikoa

Data
2018/12/06
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Egun on,zure mezua jasoz gero, konpontzeko kudeketei egin diegu. Se han iniciado las gestiones para darle respuesta. Eskerrik asko
    Data: 2018/12/07 8:58:06
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2018/12/06 15:29:16
    Irekita