Kalezaindu

Farola rota connposible caida de

Konponduta
Deskribapena
Farola rota bola iluminaria

Helbidea
Kalea Urbasa 14A, Derio

Kategoria
Argiztapen publikoa

Data
2019/01/27
Argazkiak
Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Egun on, en relación a tu aviso s/farola, te informamos que ha sido trasladado al servicio correspondiente para su restitución. Eskerrik asko
    Data: 2019/01/28 8:01:28
    Konponduta
  • Iruzkina:
    Data: 2019/01/27 12:27:22
    Irekita