Kalezaindu

Papelera

Konponduta
Deskribapena
Hacia unos meses había una papelera se rompió la quitaron y no la han vuelto a poner

Helbidea
Calle de Gastañatxu, Derio

Kategoria
Zaborrak, edukiontziak

Data
2020/01/12
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Se ha procedido a una redistribución de las papeleras, colocando un nuevo modelo y optimizando las ubicaciones. Eskerrik asko
    Data: 2020/01/15 14:13:43
    Konponduta
  • Iruzkina:
    Data: 2020/01/12 22:12:15
    Irekita