Kalezaindu

ALDEKONE PLAZA

Konponduta
Deskribapena
Las lluvias caídas no han sido absorbidas adecuadamente por los desagües dela plaza y han quedado todo sucio y embarrado.

Helbidea
ALDEKONE PLAZA

Kategoria
Estolderia

Data
2017/09/16
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina:
    Data: 2017/10/31 9:04:05
    Konponduta
  • Iruzkina: Egun on, en relación a tu aviso s/desagües plaza, te informamos: hay en esta zona un colector antiguo que contiene algún desperfecto. Los servicios municipales supervisan la zona y está en previsión hallar una solución más adecuada. Eskerrik asko
    Data: 2017/10/16 12:14:20
    Prozesatzen
  • Iruzkina: Eskerrik asko zure mezua bidaltzeagatik. Konpontzeko kudeketei ekin diegu. Gracias por tu aviso.Hemos iniciado las gestiones para darle respuesta.
    Data: 2017/09/18 9:08:04
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2017/09/16 11:52:18
    Irekita